Завдяки акції «Безпечний перехід» кількість ДТП за участю дітей у місті зменшилась удвічі

17.09.09 01:55 2474

Вже другий рік поспіль у Вінниці на пішохідних переходах біля шкіл працюють інспектори у спеціальних формах європейського зразка у вигляді накидки жовтогарячого кольору зі світловідбивними стрічками, які регулюють безпечний перехід дороги школярам до навчального закладу.

Завдяки акції «Безпечний перехід» кількість ДТП за участю дітей у місті зменшилась удвічі

За словами начальника міського управління освіти Володимира Буняка, одна лише форма інспекторів з психологічної точки зору позитивно впливає на безпеку дітей на пішохідних переходах: «Щодня спостерігаючи інспектора у жовтогарячій формі на переході, дитина концентрує свою увагу на безпеці та зосереджується перед тим, як переходити через дорогу». З працівниками шкіл, які беруть участь у проекті «Безпечний перехід», проводилась відповідна робота, зокрема, навчання та інспектування працівниками ДАІ. Як результат - кількість ДТП за участю дітей за час дії проекту зменшилась вдвічі.

В рамках ініційованого торік міською владою проекту «Безпечний перехід» інспектори знаходяться на постах за годину до початку навчання та за годину до закінчення уроків біля кожної школи міста. Акція триватиме до завершення навчального року. Поблизу шести вінницьких шкіл та гімназій (а саме СЗШ №1, 2, 6, 8, 9 та 13) у зв'язку із інтенсивністю дорожнього руху та наявністю транспортних розв'язок за безпекою школярів на пішохідних переходах слідкують по двоє працівників навчальних закладів.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)