В ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі

28.05.15 15:04 1855

В ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі

До кінця року КП «Вінницяліфт», яке обслуговує 970 будинків житлового фонду міста, планує замінити лампочки розжарювання на світлодіодні світильники. Це дасть змогу економити кошти мешканців, що сплачують за загальне користування ліфтом, в десять разів, а підприємству – щорічно економити біля 50 тисяч гривень, які воно витрачає на заміну лампочок.

Біля 60 ліфтів в цьому році планує капітально відремонтувати КП «Вінницяліфт». За словами в. о. міського голови Сергія Моргунова, в цьому році на капітальний ремонт ліфтів в бюджеті міста передбачено 3 млн. грн., окрім цього, за обігові кошти підприємства передбачається ремонт ще до 12 підйомників. «Багато ліфтів мають великий термін експлантації – до 25-30 років, тому їх необхідно динамічно оновлювати по тому принципу, який зараз нами впроваджено» - зазначає він. Разом з ремонтом у підйомниках замінюють і старі світильники з лампочками розжарювання на нові зі світлодіодними лампами. На сьогодні ліфтів з новим освітленням по місту вже 22. Однак, найближчим часом підприємство планує замінити світильники у всіх ліфтах, які воно обслуговує, незалежно від того, чи входять вони у план капремонту, чи ні.

У ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі

«У всіх 970 будинках ми в цьому році плануємо повністю замінити освітлення, що дасть змогу зекономити кошти мешканців приблизно в десять разів, - розповідає керівник підприємства Анатолій Уздемір. - Ми зробили розрахунки, що загалом споживачі минулого року за освітлення кабін ліфтів лампочками розжарювання сплатили 369 тис. грн., а після заміни – платитимуть лише 28-29 тис. грн. У нас в кожному ліфті стоїть по дві лампочки по 75 Вт, тобто 150 Вт, а ми ставимо світильники, які споживають 9 Вт електроенергії. Тобто – це ще й менше навантаження на електричні мережі».

У ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі

За словами Анатолія Уздеміра, від встановлення нових світильників зекономить і саме підприємство, адже звичайну лампочку розжарювання доводиться міняти щомісяця, а щонайбільше вона служить два місяці. Тобто підприємство економитиме біля 50 тис. грн. на рік. Гарантія ж світлодіодних світильників до 50 тисяч годин, тобто 5,5 років. Окрім того, світлодіодні лампи мають набагато більшу світловіддачу, тому якість освітлення у ліфтах також покращиться.

На заміну світильників з бюджету міста буде направлено 240 тисяч гривень, завершити ж усі роботи планують до кінця поточного року.

Фото

В ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі В ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі В ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі В ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі В ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі В ліфтах вінницьких висоток планують замінити світильники на енергозберігаючі

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)