У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям»

02.06.15 17:59 2036

У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям»

До Дня захисту дітей працівники Територіального центру соціального обслуговування Вінниці провели благодійну акцію «Даруємо радість дітям». Вони зібрали кошти та закупили солодощі і подарунки вихованцям Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням ЦНС та порушенням психіки «Малятко».

У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям»

«Діти-сироти, діти позбавленні батьківського піклування – рівноправні члени нашого суспільства, і наш людський обов’язок – допомогти їм, дати відчути, що їх люблять, про них пам’ятають і піклуються. Ми не можемо змінити долю таких дітей, але в наших силах подарувати їм радість, викликати посмішку на їх обличчях, створити для них свято. Адже кожен з нас може зробити подарунок дитині, пригостити смачними солодощами, пограти в ігри. І це – безцінно, адже ми хоч один день зробимо щасливим для маленької людини», – каже директор Територіальний центр соціального обслуговування Вінницької міської ради Галина Бачинська.

Фото

У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям» У Вінниці відбулася благодійна акція «Даруємо радість дітям»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)