Кожен вінничанин може долучитися до акції «Вінниця за чисте майбутнє», здавши використані батарейки

16.06.15 17:06 2369

Кожен вінничанин може долучитися до акції «Вінниця за чисте майбутнє», здавши використані батарейки

Сьогодні стартувала акція «Вінниця за чисте майбутнє» у рамках відзначення Європейського тижня сталої енергетики. Всі бажаючі можуть долучитися до збору використаних батарейок, ємності для яких розташовані у Прозорих офісах міста.

Вже традиційно під час проведення у Вінниці Європейського тижня сталої енергетики проходить збір використаних батарейок. У місті встановлюють спеціальні контейнери, куди вінничани можуть їх приносити.

16 червня у рамках акції «Вінниця за чисте майбутнє» такі ємності розташували у Прозорих офісах міста. Вже з самого ранку вінничани почали зносити до них батарейки. Долучилися до акції й працівники Територіального центру соціального обслуговування Вінницької міської ради, які принесли з дому 122 використані батарейки.

Кожен вінничанин може долучитися до акції «Вінниця за чисте майбутнє», здавши використані батарейки

«Колектив Територіального центру радо відгукнувся взяти участь в цій акції, адже наскільки довкілля буде чистим, залежить від нас. У повсякденному житті батарейки приносять чимало користі людям. Вони використовуються в ліхтариках, годинниках, телефонах, пультах тощо. Але, після того, як вони були використані, металеве покриття батарейки руйнується від корозії, важкі метали потрапляють в грунт, воду. В природних умовах «пальчикова» батарейка розкладається приблизно 10 років», – каже зазначила директор Територіальний центр соціального обслуговування Вінницької міської ради Галина Бачинська.

Акція «Вінниця за чисте майбутнє» триватиме до 19 червня.

Для інформації:

Використані батарейки, які, як правило викидають у сміттєзвалища, розкладаються і, відповідно, елементи, які в них є (важкі метали, цинк, кислоти та ін.), потрапляють в верхній шар ґрунту і воду. Почасти люди не розуміють, що кожен викинутий у смітник елемент живлення забруднює 400 літрів води або 200 квадратних метрів ґрунту.

Фото

Кожен вінничанин може долучитися до акції «Вінниця за чисте майбутнє», здавши використані батарейки Кожен вінничанин може долучитися до акції «Вінниця за чисте майбутнє», здавши використані батарейки Кожен вінничанин може долучитися до акції «Вінниця за чисте майбутнє», здавши використані батарейки Кожен вінничанин може долучитися до акції «Вінниця за чисте майбутнє», здавши використані батарейки Кожен вінничанин може долучитися до акції «Вінниця за чисте майбутнє», здавши використані батарейки Кожен вінничанин може долучитися до акції «Вінниця за чисте майбутнє», здавши використані батарейки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)