Працівники Терцентру привітали 90-річну підопічну з ювілеєм

03.07.15 11:52 1965

Працівники Терцентру привітали 90-річну підопічну з ювілеєм

Нещодавно працівники Терцентру соціального обслуговування влаштували справжнє свято для своєї 90-річної підопічної. Вони прийшли на ювілей до Віри Басенко з квітами і подарунками, адже для підопічних цієї структури дуже важлива увага та турбота.

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці здійснює соціальне обслуговування та надає соціально-побутові послуги громадянам похилого віку, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Працівники Терцентру привітали 90-річну підопічну з ювілеєм

«Більшість похилих людей живуть в соціальній ізоляції і страждають від самотності, тому наше завдання допомогти та підтримати в важку хвилину», - каже директор Територіальний центр соціального обслуговування Вінницької міської ради Галина Бачинська.

Серед іншого, працівники Терцентру вітають своїх підопічних з нагоди ювілеїв. Так, вчора свій день народження святкувала підопічна першого відділення соціальної допомоги вдома - Басенко Віра Антонівна. В цей день їй виповнилося дев’яносто років. Жінку привітали квітами, подарунками та щирими, теплими словами заступник відділення соціальної допомоги вдома та соціальний робітник, який надає соціальні послуги Вірі Антонівні.

Фото

Працівники Терцентру привітали 90-річну підопічну з ювілеєм Працівники Терцентру привітали 90-річну підопічну з ювілеєм

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)