У місті вдвічі зменшилась кількість самовільних розкопок

08.10.09 01:10 2576

Із прийняттям рішення виконкому "Про порядок оформлення, видачі та супровід ордерів на виконання робіт в м. Вінниці" з'явилась можливість вагомо впливати на порушників порядку виконання робіт та більш якісно відновлювати благоустрій міста.

У місті вдвічі зменшилась кількість самовільних розкопок

Особливо покращилась робота в напрямку оформлення та видачі ордерів на проведення робіт по ліквідації аварійних ситуацій на підземних інженерних мережах водопостачання, водовідведення та кабельних ліній.

«Станом на 1 жовтня 2008 року було зареєстровано 341 ордерів, а на 1 жовтня поточного року - 614, що майже у два рази більше. Тобто кількість робіт, які проводились самовільно, зменшилась удвічі», - розповідає начальник Головного управління житлово-комунального господарства, енергетики, транспорту та зв'язку міської ради Василь Броварник.

За 9 місяців 2009 року МКП "Адміністративно-технічний центр" по комунальним підприємствам видано ордерів:
  • "Вінницямісьтеплоенерго" - 39;
  • ДП "Вінницькі теплові мережі" - 11;
  • ДП "Маяк" - 13;
  • "Вінницяоблводоканал" - 319;
  • "Міські електричні мережі"- 127.
За період з 1 квітня по 1 жовтня поточного року комунальними підприємствами міста відновлено благоустрій на 526 розкопках.

Великий обсяг робіт по відновленню благоустрою виконаний по об'єктах прокладання нових кабельних ліній такими підприємствами як "Поділля-Сервіс-2", АТВТ "Хмельницькатомтехенерго", ТОВ "Електробудмонтаж", ТОВ "Електромонтаж-425", ДП Монтажник-Львів", заасфальтовані розкопки по вулицях Свердлова, Червоноармійській, Київській, Кірова, Хмельницьке шосе, Пирогова, Космонавтів.

На сьогоднішній день в процесі вирішення питання відновлення асфальтобетонного покриття розкопок після ремонту тепломереж підприємствами:
  • "Вінницяміськтеплоенерго" - вул.Москаленко, 36, вул. Пирогова,117а, вул. Київська, 146.
  • "Вінницяобленерго" - вул. Пирогова,117а.
Станом на 1 жовтня в роботі знаходяться 22 розкопки.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)