Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк

30.07.15 11:08 3328

Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк

29 липня на набережній «Рошен» більше півсотні немовлят повзали навипередки в рамках дитячого змагання «Забіг в повзунках». Серед хлопчиків найшвидшим виявився Андрій Водіян, серед дівчаток – Аріна Пшенючнюк. Ці малюки подолали п’ятиметрову дистанцію за 8,35 секунд.

Щоб маля дісталось фінішу швидше інших, батьки пускали у хід все: від малини до телефонів. Завданням малюків було доповзти до фінішу 5-метрової дистанції швидше всіх.

Батькам дозволялось підбадьорювати своїх маленьких чемпіонів, кликати їх, приманювати улюбленими іграшками та солодощами, але не торкатись до дітей.

 ​Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк

У змаганнях взяло участь більше півсотні малюків, наймолодшому учаснику було – 8 місяців, найстаршому – рік і п'ять місяців. Переможців визначали серед хлопчиків та дівчаток. Отож, серед хлопчиків перше місце посів Андрій Водіян (8,35 сек), друге – Ярослав Голубенко (12,22 сек), третє – Володимир Міхаліна (12,65 сек).

Серед дівчаток найспритнішою виявилася Аріна Пшенючнюк (8,35 сек.), другою до фінішу прибула Віка Федчишина (10,67 сек.) і третьою – Софія Горбань (14,8 сек).

Організатори заходу – Вінницька молодіжна рада, teens-club «Універ» під патронатом в.о. міського голови Сергія Моргунова.

Фото

Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк Найшвидшими немовлятами Вінниці стали Андрій Водіян та Аріна Пшенючнюк

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)