На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом

21.08.15 13:49 2422 0

На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом

До святкування Дня Незалежності працівники «Вінницязеленбуду» планують зробити вінничанам та гостям мі​​ста подарунок – дві клумби з подільським ландшафтом на центральній площі міста. Горби та пониззя роблять за рахунок завезеного ґрунту та перепаду висоти кущів. Загалом на композицію піде більше тисячі рослин.

На майдані Незалежності «зеленбудівці» вже кілька днів поспіль готують площадки для нових клумб. За словами заступника директора КП «Вінницязеленбуд» Миколи Залєцкого, вони нагадуватимуть подільський ландшафт – за рахунок землі та кущів спіреї і барбариса тут планують зробити горбисту місцевість.

Для того, щоб кущі гарно росли, зроблено додаткову розводку автоматичного поливу, піднято форсунки на рівень завезеного ґрунту. Для створення композицій використовуватимуть чотири види спіреї та три види барбарису, а також посадять два дерева плакучої форми в’язу. Загалом це понад тисяча кущів. Закінчити роботи планують вже до завтра.

На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом

Окрім того, до Дня Незалежності «зеленбудівці» повпорядковували всі клумби та газони. Також підсаджено біля 500 квітів та кущів у чаші вертикального озеленення та на клумби, де квіти або не прижилися, або були викрадені.

Фото

На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом На майдані Незалежності створюють клумби з подільським ландшафтом

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)