Міліція знайшла ще сім ігрових залів у Вінниці: на Гоголя, Фрунзе, Воїнів Інтернаціоналістів, Київській та Коцюбинського

02.09.15 09:15 2100

Міліція знайшла ще сім ігрових залів у Вінниці: на Гоголя, Фрунзе, Воїнів Інтернаціоналістів, Київській та Коцюбинського

Міліція продовжує виявляти підпільні ігрові заклади на Вінниччині. Після масштабних заходів з ліквідації грального бізнесу, окремі підприємливі торговці азартом продовжують нелегальну діяльність.

Працівники управління протидії злочинам у сфері економіки УМВС у Вінницькій області припинили діяльність семи підпільних ігрових закладів у м. Вінниці – два заклади по вул. Гоголя, на Площі Перемоги, вул. Фрунзе, Воїнів Інтернаціоналістів, Київській та Коцюбинського.

За словами начальника УПЗСЕ УМВС у Вінницькій області Станіслава Маклакова, в рамках розслідування кримінального провадження під час проведення санкціонованих обшуків працівники міліції вилучили гральне обладнання, зокрема 33 комплекти коп’ютерної техніки.

За організацію грального бізнесу передбачена кримінальна відповідальність відповідно до ч.1 ст. 2032 КК України. Таке правопорушення карається штрафом від десяти тисяч до сорока тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Теги: Вінниця
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)