До Вінницького міського відділу міліції звернулась 80-річна вінничанка про те, що невідомі особи заволоділи її заощадженнями в сумі 400 доларів США.

Двоє чоловіків підійшли до неї на вулиці і попросили обміняти кошти, які терміново необхідні на лікування їх батька. Незнайомці пояснили, що приїжджі, не знають, де тут обмінники, а гроші потрібні терміново.

За словами заступника начальника Вінницького міського відділу міліції Кирила Доценка, зловмисники зайшли в помешкання до довірливої літньої жінки, пообіцяли, що гроші для обміну згодом принесуть та залишили в якості застави сумку з «цінними» документами, які виявилися звичайним папером.

Взявши гроші на «лікування» батька, злочинці зникли в невідомому напрямку.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознакою ст.190 КК України (шахрайство). Таке правопорушення карається позбавленням волі строком до трьох років.

Міліція проводить заходи по розшуку винних осіб та радить громадян не втрачати пильність, не довіряти незнайомцям, які під різними приводами намагаються заволодіти грошовими коштами та цінностями.Переглядів: 2673
Поширень: 0