Підробивши документи, прихопили 24 га землі

02.11.09 00:55 2599

Працівники управління по боротьбі з економічними злочинами викрили посадовців фермерського господарства Хмільницького району, які в 2006 р. шляхом внесення неправдивих відомостей до статутних документів господарства, включили до його списку 9 сторонніх осіб, з якими відсутні родинні зв’язки, для того аби збільшити кількість земель.

Підробивши документи, прихопили 24 га землі

Згідно зі ст.3 Закону України «Про фермерське господарство» членами ФГ можуть бути подружжя, їх батьки, діти, що досягли 14 віку, інші члени сім’ї, родичі, які об’єдналися для спільного ведення фермерського господарства.

В подальшому зловмисники отримали на вказаних осіб земельну ділянку 24 га, не маючи на це законних підстав, чим завдали збитки державі на суму понад 256 тисяч гривень. Аби мати прибуток з цих земель посадовці уклали від імені власників виділених ділянок договори оренди з київським ТОВ та передали земельні наділи йому в оренду. За період трирічної оренди службові особи «заробили» понад 15 тисяч гривень, які використали на власний розсуд.

За інформацію УДСБЕЗ ГУМВС у Вінницькій області, відносно посадовців порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 , ч.2 ст.366 КК України (зловживання службовим становищем та службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки). Підозрюваним доведеться також нести кримінальну відповідальність за привласнення майна в особливо великих розмірах шляхом зловживання службовим становищем відповідно до ч. 5 ст.191 КК України.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)