Відсутність коштів, нажаль, не дає можливості завершити довгобуд по вулиці Келецька, 51

03.11.09 16:39 2688

З приводу вирішення питання щодо трирічного будівництва житлового будинку по вулиці Келецька,51 у місті Вінниця відбулося засідання комісії за головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Василя Жердецького.

Відсутність коштів, нажаль, не дає можливості завершити довгобуд по вулиці Келецька, 51

Як зазначив В. Жердецький, до облдержадміністрації звернулися громадяни, які вклали кошти у новобуд і протягом трьох років не можуть переселитися у власні квартири. Будівельники за планом мали здати будинок в кінці 2008 року, але за браком коштів введення в експлуатацію перенесено на 25 грудня 2009 року. Як зазначили експерти, залишається багато не вирішених питань. По-перше, в будинку відсутнє опалення в коридорах та на сходинкових клітинах, залишаються не утепленими комунікації, цокольний поверх та відкрите підвальне приміщення. За попередніми підрахунками для закінчення будівництва необхідно 1 млн. 300 тис. грн., яких на даний момент немає.

Вислухавши всі аргументи комісія вирішила створити професійну контролюючу групу, яка б чітко відслідковували процес будівництва за встановленим графіком. А забудовнику доручено знайти фінансовий ресурс та забезпечити робочою силою для проведення відповідних будівельних робіт. Про хід виконання завдань щочетверга звітувати відповідним контролюючим організаціям.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)