Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії

06.11.15 10:44 1855

Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії

Вчора відвідувачі гуртка «Творча майстерність» відділення соціально-побутової адаптації Територіального центру соціального обслуговування м. Вінниці побували на екскурсії у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Працівники Територіального центру соціального обслуговування міста Вінниці дбають не лише про надання послуг вінничанам, а й навчання своїх підопічних та про їхнє дозвілля.

Так, 5 листопада для літніх людей, які відвідують гурток «Творча майстерня» організували екскурсію до краєзнавчого музею.

Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії

Відвідувачі гуртка разом з його керівником побували на виставці фіалок «Осінні мелодії», яка організована клубом «Сенполія-Центр». Далі по маршруту були роботи майстрів Вінницької області з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та зразки оздоблення кімнат польських міст та містечок. А також – особисті фонди Вінницького обласного краєзнавчого музею.

Фото

Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії Відвідувачі гуртка «Творча майстерня» Вінницького Терцентру побували на екскурсії

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)