Вінничани вважають, що швидка врятує від грипу

06.11.09 09:55 1949 3

Пік викликів швидкої допомоги у Вінниці припав на 31 жовтня та 1 листопада.

Вінничани вважають, що швидка врятує від грипу

Як розповів головний лікар вінницької міської станції швидкої допомоги Валентин Фіщук, 28 бригад швидкої за ту добу здійснили 540 виїздів. Це при тому, зазначив він, що зазвичай швидка виїжджає за добу не більше 300 разів. Наразі кількість викликів зменшилася і коливається в межах 400 на добу.
До того ж, подекуди швидку вінничани викликають і коли не мають серйозних симптомів захворювання.

- Це правильно, що із першими ознаками хвороби люди одразу звертаються до лікарів, - пояснює Валентин Васильович. – Проте, якщо температура підвищилася не надто сильно – 37,2 або 37,4 градуса, можна піти до терапевта, свого дільничного. Адже лікар швидкої не може вивчити усю історію хвороби пацієнта за 15-20 хвилин, поки перебуває у пацієнта.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. стас
  стас
  10-11-09, 03:12 | IP:95.111.169...
  Степан, не вони ходять, а ДО НИХ приходять. В решти згоден
 • 2. Іван
  Іван
  09-11-09, 04:02 | IP:89.21.79...
  Швидка допомога повинна займатись своіми питаннями,а це порятунок людей при аваріях і катастрофах.В усіх цивілізованих краінах світу швидка допомога навіть підпорядкована МНС і виконує свою роль в суспільстві.Посткомуністичних державах, швидка допомога залишилась в тому вигляди,якому вона є.Треба невідкладно вести в штатні росклади міських поліклінік служби невідкладноі допомоги,укомплектувати іх матеріально - технічними ресурсами.Ці служби мають займатись невідкладною медичною допомогою,як в усьому світі і не треба вигадувати "велосипед".
 • 1. Степан
  Степан
  09-11-09, 03:25 | IP:89.21.79...
  Дільнічні лікарі Вінниці,вже не одне десятиріччя,безо всякоі паніки і ожіотажу справляються з любими сезонними єпідеміями.Ці люди за мізерню зарплатню,не отримуючи від держави навіть канцтоварів, ідуть пішки по хатах Вінничан і оказують навіть єлементарну медичну допомогу.Наша шановна пресса ніколи не освічує роботу цих людей,бо Вона чомусь не цікава.А малограмотні і популіські виступи політіків-по "сімейним лікарям"-це дурниці і спроба розвалити дільничу терапевтичну службу медичноі галузі,лишити первинну ланку "на сімейного лікаря",який не може знати і практично займатись:педіатриєю,фтізіатрією,неврологією,гінекологією,хирургією і іншими лікарськими спеціальністями однарозово.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)