У Терцентрі відбувся випуск факультету комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку

16.11.15 16:32 2143 0

У Терцентрі відбувся випуск факультету комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку

В актовій залі Територіального центру соціального обслуговування міста Вінниці відбувся випуск слухачів факультету комп’ютерної грамотності. Вони захистили самостійно створену презентацію та отримали сертифікати.

Два місяці тому своє навчання розпочала група слухачів факультету комп’ютерної грамотності Терцентру. За час навчання слухачі познайомилися з основами роботи ПК, з різноманітними програмами, за допомогою яких, можна створювати документи чи презентації, відправляти листівки через електронну почту.

Самою цікавою темою в навчанні стало освоєння інтернету, що дає можливість поринути у всі простори світу крізь монітор. Слухачі створюють свою особисту почтову скриньку, реєструються в соціальних мережах, де віднаходять своїх друзів, родичів, однокласників.

У Терцентрі відбувся випуск факультету комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку

Протягом навчання слухачі вивчали програму Microsoft Office Power Point, за допомогою якої вони по закінченню курсів створили презентацію, яку і захищали на випуску. Після захисту презентації кожен слухач отримав сертифікат, про те, що він пройшов комп’ютерні курси в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) міста Вінниці.

Фото

У Терцентрі відбувся випуск факультету комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку У Терцентрі відбувся випуск факультету комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку У Терцентрі відбувся випуск факультету комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку У Терцентрі відбувся випуск факультету комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку У Терцентрі відбувся випуск факультету комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку У Терцентрі відбувся випуск факультету комп’ютерної грамотності для людей пенсійного віку

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)