У Вінниці відбулася благодійна акція «Подаруй тепло»

03.12.15 17:00 2571

У Вінниці відбулася благодійна акція «Подаруй тепло»

Сьогодні працівники Територіального центру соціального обслуговування Вінниці провели благодійну акцію «Подаруй тепло» для підопічних Вінницького будинку- інтернату геріатричного профілю. Захід приурочений до Міжнародного дня інвалідів.

«У відділені соціальної допомоги вдома в Територіальному центрі перебуває на обслуговуванні півтори тисячі одиноких громадян похилого віку, серед яких велику частину складають громадяни з інвалідністю. Соціальні робітники як ніхто знають, що таке старість, та наскільки важлива підтримка в літньому віці», – каже заступник директора Територіального центру Леся Стрільчук.

У Вінниці відбулася благодійна акція «Подаруй тепло»

Саме тому працівники центру власними силами зібрали кошти для закупівлі солодощів, фруктів для людей з обмеженими фізичними можливостями. Також працівники принесли для цих людей шкарпетки та хустинки.

Фото

У Вінниці відбулася благодійна акція «Подаруй тепло» У Вінниці відбулася благодійна акція «Подаруй тепло» У Вінниці відбулася благодійна акція «Подаруй тепло» У Вінниці відбулася благодійна акція «Подаруй тепло»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)