Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза

08.12.15 11:25 2398

Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза

На майдані Незалежності розпочали встановлювати Резиденцію Діда Мороза. Тут монтують будиночок Діда Мороза та хатинку Снігуроньки і Баби Яги. Встановлюють сани, на яких полюбляють фотографуватися як діти, так і дорослі.

Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза

Містечко відкриється 19 грудня і працюватиме до 14 січня. Протягом місяця тут вінницька малеча зможе поспілкуватись із казковими героями, долучитися до різноманітних ігор та цікаво провести час.

Фото

Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза Вчора у Вінниці почали встановлювати Резиденцію Діда Мороза

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)