Міліція вилучила 12 тисяч пляшок підробної горілки

19.11.09 13:10 2525

Під час оперативно-профілактичного відпрацювання м. Вінниці працівники УДСБЕЗ ГУМВС та ДАІ затримали на розі вулиці А. Іванова вантажний автомобіль «MAN», який перевозив 12 тисяч пляшок горілки «Пшенична» ємністю 0,5 літрів.

Міліція вилучила 12 тисяч пляшок підробної горілки

При огляді пляшок було виявлені явні ознаки підробки марок акцизного збору. Зразки горілчаної продукції та акцизів були відібрані для дослідження. Припущення міліції були підтверджені висновками НДЕКЦ при ГУМВС - марки акцизного збору виготовлені не за технологією підприємства ПК «Україна», а горілка не відповідає вимогам державного стандарту.

вилучено 12 тисяч пляшок підробної Пшеничної

На пляшках красувалися етикетки донецького виробника. Згідно товарно-транспортної накладної горілчаний вантаж був отриманий у Києві та прямував до одного з ТОВ м. Вінниці.

За словами заступника начальника УДСБЕЗ ГУМВС у Вінницькій області Олександра Мороза, встановлено власників вантажу, які є приватними підприємцями. Весь нелегальний товар на загальну суму 216 тисяч гривень вилучений. За ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст.204 КК України порушено кримінальну справу (транспортування з метою збуту незаконно виготовлених алкогольних виробів).

Проводиться розслідування, встановлюються можливі факти реалізації фальсифікованої горілки на території області.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:СЗГ УМВС України у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)