У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин

24.12.15 11:26 1770

У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин

Нещодавно у Вінниці відбулося нагородження учасників конкурсів для багатодітних родин Вінниці «Лист Святому Миколаю» та «Найкраща новорічна іграшка».

Напередодні новорічних свят департамент соціальної політики міської ради провів конкурси для багатодітних родин Вінниці. Заходи пройшли відповідно до Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики у м. Вінниці на 2015-2020 роки».

У них взяла участь 121 дитина. Під час церемонії нагородження дітям показали новорічну виставу, провели ігри та розваги.

Нагородження учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин

74 учасника конкурсу «Найкраща новорічна іграшка» отримали грамоти та подарунки (канцтовари, іграшки, набори художньої творчості, цікаві ігри тощо.) 47 дітей писали листи до Святого Миколая, всі вони отримали грамоти та сувеніри, а 10 діточок, які зробили це найкраще – ще й подарункові сертифікати до дитячого парку розваг «Дитяча Планета».

Фото

У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин У Вінниці нагородили учасників конкурсів для дітей з багатодітних родин

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)