Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови

24.12.15 14:48 1648

Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови

Сьогодні у театрі імені Садовського відбувся традиційний новорічний захід під назвою Ялинка міського голови. Він проводиться для дітей з вразливих категорій. Хлопчикам та дівчаткам показали виставу «Кіт у чоботях» та роздали солодкі подарунки.

24 грудня у новорічному святі взяли участь 1200 хлопчиків та дівчаток, які потребують особливої соціальної уваги. Це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, малюки, які потрапили у складні життєві обставини, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Маленьких вінничан та їхніх рідних привітав із наступаючим Новим роком міський голова Сергій Моргунов, побажав, щоб в наступному році здійснилися всі їхні мрії. А також – здоров’я, миру, благополуччя та оптимізму.

Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови

Хлопчиків та дівчаток розважали Дід Мороз та Снігуронька. Після чого вони переглянули виставу «Кіт у чоботях» та отримали солодкі подарунки.

Фото

Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови Більше тисячі маленьких вінничан побували на Ялинці міського голови

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)