Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси

24.12.15 15:41 1469

Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси

Вже четвертий рік у Вінниці у передноворічний час бібліотеки міста перетворюються на казкові «Майстерні Діда Мороза». Тут бібліотечні майстрині проводять майстер-класи по виготовленню новорічно-різдвяних подарунків і сувенірів для рідних та друзів.

Відвідувачі «Майстерень» вже навчилися виготовляти новорічні ялинки в різних техніках, ялинкові прикраси-витинанки, паперові ліхтарики, новорічні будиночки та створювати із звичайного скляного підсвічника «Зимову казку».

Під час майстер-класів проводяться акції «Напиши вітальну листівку воїну» та «Подаруй військовим смак домашньої теплоти – принеси чай або каву».

Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси

Заняття в «Майстернях Діда Мороза» проходитимуть у десяти бібліотеках з 19 грудня до 13 січня. Детальна інформація про тематику занять розміщена на сайті ВМ ЦБС

Фото

Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси Маленькі вінничани створюють у майстернях діда Мороза новорічні прикраси

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)