Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів

13.01.16 11:35 1518 0

Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів

Стела біля входу у Вінницький центральний парк, яку створили із розфарбованої художниками плитки, потріскалася від морозу та погодніх умов.

Після відкриття на День міста Вінниці 2015 року споруда стала улюбленим місцем для селфі як серед вінничан, так і серед туристів. Але холод, волога та вітер зробили свою справу.

Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів

Мистецький проект «Українські візерунки» створенний з ініціативи департамент культури Вінницької міської ради. Розмір панно 72 квадратних метри. Воно складене з 3000 керамічних плиток, кожна з яких має свій орнамент.

Фото

Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький бізнес-портал
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)