Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів

13.01.16 11:35 2606

Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів

Стела біля входу у Вінницький центральний парк, яку створили із розфарбованої художниками плитки, потріскалася від морозу та погодніх умов.

Після відкриття на День міста Вінниці 2015 року споруда стала улюбленим місцем для селфі як серед вінничан, так і серед туристів. Але холод, волога та вітер зробили свою справу.

Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів

Мистецький проект «Українські візерунки» створенний з ініціативи департамент культури Вінницької міської ради. Розмір панно 72 квадратних метри. Воно складене з 3000 керамічних плиток, кожна з яких має свій орнамент.

Фото

Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів Панно "Українські візерунки" біля центрального парку не витримало зимових морозів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький бізнес-портал
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)