Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда»

14.01.16 16:50 2263

Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда»

Колядки та щедрівки – є невід’ємною традицією святкування різдвяних свят для українського народу. Працівники територіального центру соціального обслуговування міста Вінниці радо підтримують українські традиції, і ось уже третій рік поспіль організували парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда».

«Основною метою даного заходу є донести радісну звістку до сердець вінничан, даруючи людям радість», - зазначає директор Територіального центру Галина Бачинська.

Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда»

Наколядовані гроші працівники Терцентру планують витратити на закупівлю необхідних речей для підопічних Територіального центру: стареньких та немічних, до тих, хто так потребує допомоги та сторонньої підтримки.

Фото

Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда» Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда» Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда» Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда» Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда» Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда» Вінницький Терцентр організував парад колядок та щедрівок «Благодійна коляда»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)