Протягом поточного року у місті заплановано створити сім багатофункціональних дитячих та спортивних майданчиків. Гойдалки та тренажери з’являться по вулицях Зулінського (колишня Тарногродського), Брацлавській (Островського), Келецькій, Хмельницькому шосе, Маліновського, на розі вулиць Баженова та Тимошенка (колишня Якіра). А також – у парку «Дружби народів». Однак цей перелік і обсяги робіт ще не остаточні, вони будуть залежати від курсу гривні, тому плани в подальшому можуть корегуватися.

Щороку у Вінниці збільшується кількість дитячих майданчиків та мультикомплексів, де можуть відпочивати та займатися фізкультурою як маленькі вінничани, так і їхні батьки. З 2006 по теперішній час на прибудинкових територіях та в мікрорайонах приватної забудови облаштовано більше двох сотень дитячих та спортивних майданчиків. Протягом кількох останніх років у Вінниці встановлюються і багатофункціональні комплекси, які включають дитячі ігрові майданчики та спортмайданчики з тренажерами і турніками для занять воркаутом.

У цьому році планується встановити 7 багатофункціональних дитячих та спортивних майданчиків. Зокрема, такі об’єкти з’являться:

  1. по вул.С.Зулінського,31 (в мікрорайоні колишнього ДПЗ),
  2. вул.Брацлавська, 98 (територія школи №9),
  3. вул. Келецькій, 90,
  4. на розі вул. Баженова - С. Тимошенка;
  5. по вул.Малиновського,7 (територія гуманітарної гімназії №1) - спортивний майданчик та поле з штучним покриттям для гри в футбол ,
  6. в парку «Дружби народів» - спортивний майданчик;
  7. по Хмельницькому шосе,27 (територія школи №26) - великий дитячий майданчик з елементами обладнання для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Також в мікрорайонах приватної забудови і на прибудинкових територіях багатоповерхівок планується влаштувати 11 дитячих майданчиків на умовах співфінансування з мешканцями.Переглядів: 2715
Поширень: 0