Студентам розповіли, що їх чекає в армії

04.12.09 11:29 2714 6

Студентам випускного курсу факультету воєнізованої охорони залізничного транспорту 3 грудня розповіли про історію створення вітчизняного війська, його сучасний стан та перспективу розвитку.

Студентам розповіли, що їх чекає в армії

– Готуючись до зустрічі зі студентами Вінницького транспортного коледжу, саме на передодні святкування Дня Збройних Сил України, ми вирішили розповісти потенційним призовникам про систему і принципи комплектування армії та проходження військової строкової служби у тому числі й за контрактом, – зазначив представник командування ПС ЗС України підполковник Сергій Сєдаш.

Студентам розповіли, що їх чекає в армії

Полковник запасу Микола Пінчук зазначив, що подібна співпраця навчального закладу з військовими має велику користь у вихованні студентів та розширенні їх кругозору.

Студентам розповіли, що їх чекає в армії

– Багато студентів цього факультету, які випускатимуться весною, вже визначились з подальшим працевлаштуванням, – зазначив він. – Але разом з тим чимала кількість з них має бажання пройти строкову службу або призватися на контракт.

За інформацією регіонального медіа центру МО України (Вінниця).

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Kapp22
  Kapp22
  05-12-09, 12:40 | IP:217.30.195...
  Простите,что значит "вы будете"? История показала кто такие националисты. Дело совсем не в национал-демократии или просто национализме. В свое время Гитлер говорил о процветании Великой Германии и все знают чем это закончилось. Не хотелосьбы видеть у власти ФАНАТИКОВ которое хотят процветания государства не имея четкого понятия как это сделать кроме как кричать "Москалив от власти" Есть конкретные предложения? Тем более что никто из них никогда не был у власти. Стать в позу перед бижайшими соседями от которых зависим-это опрометчиво. Национальное движение национализма попахивает нацизмом!!! НАЦИОНАЛ-НАЦИСТЫ-это истинное название национализма в Украине.
 • 5. Вікторія
  Вікторія
  05-12-09, 09:19 | IP:77.121.114...
  При президенті-націоналісті ви може і будете гріти чай на дровах, а український народ та армія розцвіте. Поки що ми гріємо чай на дровах поки при владі вороги українського народу. Ідіть геть від влади, ви вже покзали на що здатні. А націоналісти при владі в Україні не були і дня. Прошу не плутати націоналістів з так званими націонал-демократами.
 • 4. Kap22
  Kap22
  04-12-09, 22:44 | IP:217.30.195...
  Какой президент-националист? Эта политика может привести к тому,что мы будем греть чай на дровах. Будь реалистом. Националисты у власти-погибель для такого зависимого государства как мы.С голой ж..ой не рыпаются. нам нечем себя защитить и никто за нас не вступится. Все ищут хороших отношений с Росией.
 • 3. Саша
  Саша
  04-12-09, 14:23 | IP:81.30.174...
  Вітаю військових зі святом. Тримайтеся хлопці. Стане український націоналіст президентом піднімемо армію.
 • 2. Snuff
  Snuff
  04-12-09, 13:20 | IP:81.30.162...
  Пусть не забудут рассказать о дедовщине, мытье туалетов зубными щетками и прочими проблемами, которые ждут всех призовников.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)