Лише третина вінничан оформила договори із ЖЕКами

10.12.09 03:14 2410 7

Лише третина вінничан оформила договори про надання житлово-комунальних послуг.

Лише третина вінничан оформила договори із ЖЕКами

Виконуючий обов’язки начальника управління житлового господарства Вінницької міської ради Сергій Кушнір зазначив, що наразі у ЖЕКах з розумінням ставляться до мешканців, які із пересторогою відносяться до підписання договорів. Адже щонайменше останні 18 років подібні договори не підписувалися, не було нормативної бази. Поки що вінничанам пояснюють, чому потрібно підписати договір.

- Є закон про житлово-комунальні послуги, який чітко визначає, надання послуг житлово-комунальних має виконуватися виключно на договірних засадах, - наголошує Сергій Кушнір. - Відсутність договору позбавляє одну і другу сторону як прав, так і обов’язків. Коли немає чітко визначеної ситуації, тобто договору, між мешканцем і ЖЕКом, можна біля елементарної ситуації ходити довго. Якщо дійде до енного періоду і 90% жителів заключить договори, а інші принципово чомусь не бажатимуть це зробити, не пояснюючи до кінця чому, то дане питання буде вирішуватися відповідно до існуючого Законодавства. Немає договору – немає послуг.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 7. Надкжда
  Надкжда
  16-02-11, 10:27 | IP:85.159.0...
  ЖЕКи Винницы давно надо разогнать. Это только паразиты на нашем кошельке. Кстати даю абсолютно точную информацию, мне лично сказал судья Ленинского суда. Наш "добропорядочный мер" дал негласное указание не принимать ни одного решения в пользу нас, кто не согласен с действиями ЖЕКов и тех организаций, которые халтуоно оказывают коммунальные услуги. Я сама прошла, и еще не до конца судебные тяжбы. Квартира вся поцвела от "качественного" отопления. Лично этот товарищь, который Сергей Кушнир признал и подписал беспредел с отоплением в нашей многоэтажке, но увы, никто не откажется от дармовых денег. ЖЕКам не выгодны договора. А всем собственникам квартир надо учиться защищать себя и свою собственность. Самый первый вор - это государство, оно не потерпит конкуренции. Вот и платим за воздух. Скоро дышать нечем будет так нас обложили.
 • 6. Гном
  Гном
  11-12-09, 18:34 | IP:95.132.242...
  Дуже правильно, що будуть відключати!
  ХАЛЯВА закінчилася!
  Узгодьте свої потреби та споживання з Законом та власним гаменцем!
  Да речі, а де зафіксовано право на безоплатне споживання води, тепла, комунальних послуг.
  Чому ЖЕК має безкоштовно прибирати Ваше шмаркотиння, тверді та м’які побутові відходи Вашої життєдіяльності та інші гидоти існування живих організмів?
 • 5. стас
  стас
  10-12-09, 22:46 | IP:93.180.202...
  а можно конкретнее, где и какие мои права нарушаются, ато не пойму ничего, о чем спорите
 • 4. Саша
  Саша
  10-12-09, 16:03 | IP:81.30.174...
  Шановний, хтось проти договору чи послуг? Люди проти незаконних пунктів у договорі. Спробуйте лише повідключати послуги примушуючи людей підписувати незаконні пункти договору. Компенсовуватимете чималеньку суму, а кому підтримати акцію людей у Вінниці знайдеться. Чи ви думаєте, що у вас 100% підтримка горожан? А там і багато іншого вспливе - завищенні тарифи і таке інше. Так що краще узгодьте договір із законом, а то як почне гойдатися, то вспливе що треба і не треба. Люди і так втомилися від бєспрєдєла влади. і не тільки центральної.
 • 3. Віталій
  Віталій
  10-12-09, 15:48 | IP:95.132.177...
  Комунальні послуги -це не манна небесна. Вони мають свого власника - виробника та споживача.
  Приватна власність недотокана! Тому якщо Ви споживаєте послуги без договору, то Ви їх попросту крадете у Власника-виробника.
  Жоден ЖЕК не ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ забезпечувати чи надавати послуги мешканцям, які їх не потребують та не замовляють.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)