У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя»

11.03.16 16:20 2597

У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя»

У Вінниці у Будинку офіцерів відбувся Всеукраїнський благодійний фестиваль-концерт «Мамине щастя». З різних куточків України до нашого міста з'їхались артисти, аби показати грандіозне шоу для сімей Героїв АТО, частин Вінницького гарнізону.

В концерті взяли участь – заслужена артистка України Наталка Карпа, Олександр Онуфрійчук, учасники популярних шоу «Голос країни», «Х Фактор», «Україна має талант». А також – живі скульптури, акробати, майстри спорту з художньої гімнастики, бронзові призери Чемпіонату Європи: акробатичне тріо SWEET YEARS.

У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя»

Концерт проходив за підтримки Вінницької міської ради, телевізійного проекту «ЗІРКАФЕСТ» та Будинку офіцерів.

Фото

У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя» У Вінниці пройшов благодійний фестиваль «Мамине щастя»

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)