Виконання розпоряджень міського голови по ліквідації проблем у житлово-комунальній сфері контролює спеціальна група

16.12.09 06:54 2195 1

У Вінниці постійно працює незалежна робоча група по перевірці виконання доручень міського голови управліннями міської ради.

Виконання розпоряджень міського голови по ліквідації проблем у житлово-комунальній сфері контролює спеціальна група

У листопаді члени цієї групи перевірили інформацію щодо готовності житлових будинків до осінньо-зимового періоду, яку надавали представники ЖЕКів та квартальних комітетів. З'ясувалось, що певна частина інформації - недостовірна.

Робоча група обстежила 129 під'їздів у 48 будинках. Зверталась увага на стан прибудинкової території та дверей у під'їздах, наявність освітлення при вході у під'їзди, теплоізоляцію на мережах теплопостачання в підвальних приміщеннях будинків та інше. До цієї роботи були залучені як працівники ЖЕКів, так і мешканці будинків.

Втім, за висновками робочої групи, управління житлового господарства міської ради та ЖЕКи провели значну роботу по підготовці житлових будинків до роботи в осінньо-зимовий період. Більш продуктивно попрацювали ЖЕКи № 5,7,14, 26. Не в повній мірі використали свої можливості по підготовці ЖЕКи № 12, 18, ТОВ «Енергоагроімпекс» та ПП «Майстер-КП».

У складеному протоколі огляду відзначено і ряд недоліків. Керівник групи, радник міського голови Дмитро Сєдой розповідає, що у своїх звітах ЖЕКи часто лукавлять і не висвітлюють проблемні питання. «Під час перевірок ми з'ясовуємо, чи відповідають подані матеріали дійсності. По підготовці житлового фонду до осінньо-зимового періоду було виявлено певні порушення, які міський голова розпорядився ліквідувати до 14 грудня.» - повідомив Дмитро Сєдой.

А 15 грудня робоча група знову перевірила ті об'єкти, по яких було складено акти огляду. Усі виявлені «пробіли» ліквідовано - такий висновок було зроблено після оглядів об'єктів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Anna
    Anna
    16-12-09, 08:16 | IP:85.159.0...
    Дуже радує, що міський голова відшукує різні способи, щоб ефективно керувати містом. Прохання до незалежної спеціальної групи, яка контролює ліквідацію проблем у ЖК сфері- в підвалі будинку вул. Келецька 12А, підїзд №2, вже декілька років(!!)тече каналізація.Фундамент підмило і будинок просідає(лавка біля підїзду наполовину пірнула під землю). В ЖЕК зверталися і звертаємося - і письмово, і телефоном.Але 10-ти хвилинний візит сантехніка не дає ніякого результату. Як текло, так і тече, як смерділо на весь підїзд, так і смердить.Допоможіть, будь ласка.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)