60 діток безкоштовно досхочу покатались на ковзанці

19.12.09 12:10 2788

17 грудня напередодні Дня св.Миколая 60 діток з числа пільгових категорій сімей мали нагоду безкоштовно досхочу покататись на ковзанці.

60 діток безкоштовно досхочу покатались на ковзанці

Протягом року діяв благодійний проект Вінницької міської ради і «Льодового клубу», за яким діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та із багатодітних сімей відвідували ковзанку.

60 діток безкоштовно досхочу покатались на ковзанці

Торік, під час благодійної акції до дня Св. Миколая міський голова Володимир Гройсман домовився із керівництвом «Льодового клубу» про те, щоб разову акцію перетворити на проект, який діятиме на постійній основі.

Протягом року у проекті взяли участь більше тисячі дітей. Окрім безкоштовного катання, маленькі вінничани відвідували уроки з фігурного катання, зустрічались з відомими фігуристами, переглядали дитячі вистави.

Акція продовжуватиметься і вже з понеділка школярики за графіком зможуть виходити на лід. Списки пільговиків формуватимуться у школах. У зимовий час діти зможуть насолоджуватись святами.

Фото

60 діток безкоштовно досхочу покатались на ковзанці 60 діток безкоштовно досхочу покатались на ковзанці 60 діток безкоштовно досхочу покатались на ковзанці 60 діток безкоштовно досхочу покатались на ковзанці 60 діток безкоштовно досхочу покатались на ковзанці 60 діток безкоштовно досхочу покатались на ковзанці

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)