Відвідувачі Терцентру побували на виставках народної творчості

29.04.16 16:46 1408

Відвідувачі Терцентру побували на виставках народної творчості

Сьогодні відвідувачі гуртка творчої майстерності Територіального центру соціального обслуговування м. Вінниці побували на виставці «Автентичне мистецтво Вінниччини» та «На писанці я знову пишу радість…» які наразі діють у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї.

Цікаву та пізнавальну лекцію про обрядове та повсякденне вбрання з різних регіонів Вінниччини прочитала для присутніх завідуюча науково-дослідницьким відділом давньої історії Гальчевська Лілія Анатолівна.

Відвідувачі Терцентру побували на виставках народної творчості

«Наше покоління має приділяти належну увагу розмаїттю оригінальних надбань народної творчості та традиційно-побутової культури українців та цінувати їх як реліквію» - зазначила керівник гуртка Творчої майстерності Оксана Бровчук.

Фото

Відвідувачі Терцентру побували на виставках народної творчості Відвідувачі Терцентру побували на виставках народної творчості Відвідувачі Терцентру побували на виставках народної творчості Відвідувачі Терцентру побували на виставках народної творчості Відвідувачі Терцентру побували на виставках народної творчості Відвідувачі Терцентру побували на виставках народної творчості

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)