Вінницькі поліцейські здали кров для постраждалих у ДТП

20.05.16 10:32 2117

Вінницькі поліцейські здали кров для постраждалих у ДТП

19 травня в рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху правоохоронці Вінниччини взяли участь в загальнодержавній акції «Здай кров – врятуй життя » і на Вінницькій обласні станції переливання крові здали кров для потерпілих у дорожньо-транспортних пригодах.

Тридцять поліцейських з числа працівників управління превентивної діяльності ГУНП та патрульної поліції долучилися до акції порятунку людей, які отримують важкі травми в автопригодах.

Поліцейським, які одними з перших приїжджають на місця дорожньо-транспортних пригод, часто доводиться бачити травмованих людей.

Вінницькі поліцейські здали кров для постраждалих у ДТП

Така акція стала вже доброю традицією. Вінницькі правоохоронці постійно поповнюють банк донорські крові та допомагають рятувати людей. Втрата крові загрожує життю потерпілих, а вчасна донорська допомога дасть змогу зберегти багато життів.

Фото

Вінницькі поліцейські здали кров для постраждалих у ДТП Вінницькі поліцейські здали кров для постраждалих у ДТП Вінницькі поліцейські здали кров для постраждалих у ДТП Вінницькі поліцейські здали кров для постраждалих у ДТП

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-служба ГУ Національної поліції у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)