Працівники Терцентру ділилися досвідом зі студентами, які в майбутньому стануть соціальними працівникам

23.05.16 17:43 1915

Працівники Терцентру ділилися досвідом зі студентами, які в майбутньому стануть соціальними працівникам

Працюючи в основному з людьми похилого віку, працівники Територіального центру соціального обслуговування Вінниці, за повсякденними обов’язками не забувають і про передачу досвіду наступному поколінню соціальних працівників. Так, 23 травня в приміщенні територіального центру відбулася зустріч із студентами Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.

«Такого роду зустрічі мають дуже позитивний характер та матимуть гарні результати для становлення майбутніх спеціалістів. Адже поряд з теоретичним вивченням особливостей соціальної роботи, величезне значення має і її практична реалізація. А хто може розказати краще про роботу соціального працівника, як не він сам», - розповідає директор територіального центру Галина Бачинська.

Студентам розповіли про основні особливості практичної реалізації соціальної роботи, а також відповіли на їхні запитання.

Фото

Працівники Терцентру ділилися досвідом зі студентами, які в майбутньому стануть соціальними працівникам Працівники Терцентру ділилися досвідом зі студентами, які в майбутньому стануть соціальними працівникам Працівники Терцентру ділилися досвідом зі студентами, які в майбутньому стануть соціальними працівникам

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)