Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста

25.05.16 17:44 2186

Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста

24 травня в Територіальному центрі соціального обслуговування Вінниці відбувся перший в цьому році випуск відвідувачів гуртка фотостудії. Фотографам вручили сертифікати про закінчення навчання. А їхні роботи можна побачити у актовій залі Територіального центру.

В процесі навчання було зроблено дуже багато фотографій по окремих темах: натюрморт, архітектура, портретна зйомка тощо. Також відвідувачі гуртків робили фото на теми «Старовинна Вінниця», «По світу від Вінниці до Гаваїв». Керівник гуртка – волонтер Вікторія Яківна Салова.

Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста

У результаті занять гуртківці отримали фотознімки, ознайомитися з якими можна в Територіальному центрі на 3 поверсі та в актовому залі.

Фото

Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста Вчора відбувся випуск фотогуртка у Терцентрі міста

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)