Після луганської трагедії у нас перевіряють кисневі балони

22.01.10 15:49 2173

У Луганській багатопрофільній лікарні №7 18 січня стався вибух кисневих балонів. Він забрав життя 16 людей і частково зруйнував будівлю.

Після луганської трагедії у нас перевіряють кисневі балони

- Аби запобігти подібній трагедії у нас, у Вінницькій області було видано наказ про проведення державними інспекторами позапланових перевірок у лікарняно-профілактичних закладах, які використовують кисневі балони та балони з іншими газами, - розповів начальник територіального управління Держгірпромнагляду по Вінницькій області Анатолій Коваль.

Інспектори одразу ж приступили до позапланових перевірок лікарень. Їх проводитимуть з 19 по 29 січня. Слід зазначити, що на території області знаходиться 120 лікувально-профілактичних закладів, які використовують кисневі балони.

- Також планується перевірка пунктів, де наповнюють кисневі балони. У місті таких є чотири, і ще сім – у області, - зазначає керівник прес-служби територіального управління Держгірпромнагляду по Вінницькій області, Олена Шмигельська. – Будуть також перевірятися підприємства, які випробовують такі балони. Таких установ у нашій області вісім.
 

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)