У Вінниці збільшується кількість Об’єднань співвласників багатоповерхових будинків

27.01.10 17:54 1920 0

У міській раді вже рік працює відділ розвитку Об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. За цей період зроблено багато кроків для популяризації ОСББ.

У Вінниці збільшується кількість Об’єднань співвласників багатоповерхових будинків

У минулому році у Вінниці зареєстровано 30 нових Об'єднань співвласників багатоквартирних будинків. Також 4 будинки було передано на утримання і обслуговування об'єднань. Ще чотири знаходять в процесі передачі.

Працівники відділу розвитку ОСББ зробили реєстр існуючих об'єднань. Також розробили інформаційно-роз'яснювальні довідки, в яких йдеться про переваги ОСББ. Також у них надаються методичні рекомендації ініціативним групам по створенню об'єднань. У пам'ятці розписано і порядок їх створення та реєстрації.

Ще один крок назустріч мешканцям Вінниці, які хочуть організуватись у такі об'єднання, - зменшення фінансових витрат на стадії їх заснування. Ще у 2008 році загальна вартість реєстрації ОСББ складала 1300 грн. У квітні 2009 року виконком прийняв рішення «Про затвердження Порядку державної реєстрації ОСББ», яке передбачає безкоштовну реєстрацію об'єднань. Це дозволило вдвічі зменшити загальні витрати по створенню ОСББ. На сьогоднішній день вони становлять близько 500 грн.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)