“Пирогов” змінить колір

29.04.08 11:44 2498 0

Цього року пристань „Вінниця” запустить рейс на Михайлівку
Катер „Пирогов” зустріне сезон навігації на Південному Бузі особливо нарядним.

“Пирогов” змінить колір

У кольорі морської хвилі. Цього року, сподіваються співробітники пристані, погода сприятиме спуску на воду вже 25 квітня.

— Ми сподіваємося, що вийдемо на рейс саме перед тижнем вихідних, — каже директор пристані „Вінниця” Руслана Яківчик. — 25 квітня один катер, а 26-го — другий. Цього року ми плануємо запустити рейс на Михайлівку. В тому напрямку не було регулярних рейсів понад 15 років.

Плавання на Михайлівку та назад триватиме три години. Традиційний вже маршрут на Сабарів — півтори. Кілька тижнів катери готувалися до цього дня — екіпажі фарбували кораблі, встановлювали нові меблі. Тепер катери будуть оснащені новою барним прилавком, новими стільцями та столами. Маленький салон залишать для дітлахів — аби вони могли відпочивати окремо.

— Ми сподіваємося за цей сезон навігації заробити на ще один, більш сучасний корабель, — розповідає Руслана Леонідівна. — Аби вже наступного сезону мати їх три. Ще один маленький катер ми залишили спеціально для замовлень.

Не відмовилися на пристані і від минулорічного нововведення — дискотек на воді. Щоправда, пообіцяли дещо змінити формат заходу. Так, щоб можна було зацікавити не тільки молодь, але й категорію більш дорослого населення.

Екіпажі обох катерів готові до навігації — очікують відкриття із нетерпінням. Один із членів екіпажу — капітан-наставник, як зізнається Руслана Леонідівна — стрижень вінницької навігації — Петро Паламарчук найдовше працює на кораблі.
— Аби потрапити до наших екіпажів, треба мати спеціальну освіту і диплом, — розповідає директор пристані.
Є кілька, поки що, нерозв’язаних проблем. Руслана Яківчик з сумом зазначає: немає підрозділу водної міліції. З ними на воді було б спокійніше. Адже на маршрутах суден тепер ніхто не контролює відпочиваючих. Омріяне „запливання за буйки” може стати небезпечним для любителя плавати, адже корабель — не автівка, гальмівний шлях в нього значно довший. Відповідно — ходять кораблі в межах міста на малому ходу.
— Вже треба було б і Буг почистити, — переконана Руслана Яківчик. — Але у нас зараз немає потужностей для виконання цього завдання. Можливо, допоможе міська влада — хотілося б почистити річку, хоча б там, де пролягають маршрути пароплавів.
Але для днопоглиблювальних робіт потрібна спеціальна техніка. Її поки що на пристані немає.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)