Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки

13.09.16 15:48 934 0

Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки

ВММГО «Молодіжна біржа праці» розпочала заняття з навчання школярів правилам безпечної поведінки дітей у місті. Вони проходять у рамках конкурсу соціально-культурних проектів 2016 року. До проведення лекцій залучили патрульний відділ поліції м. Вінниці.

Під час заняття організатори розповіли дітям в ігровій формі про історію виникнення першого автомобіля, правила дорожнього руху та небезпечні фактори, які оточують дітей як на вулиці, так і в дома. Наприкінці, діти склали невеличкий екзамен та отримали друковану продукцію на згадку про урок.

Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки

Заняття проходитимуть для другокласників протягом усього місяця, також правилам дорожнього руху та безпечної поведінки у місті дітей навчатимуть на базі підліткового клубу «Гараж 77».

Фото

Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)