Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки

13.09.16 15:48 1556

Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки

ВММГО «Молодіжна біржа праці» розпочала заняття з навчання школярів правилам безпечної поведінки дітей у місті. Вони проходять у рамках конкурсу соціально-культурних проектів 2016 року. До проведення лекцій залучили патрульний відділ поліції м. Вінниці.

Під час заняття організатори розповіли дітям в ігровій формі про історію виникнення першого автомобіля, правила дорожнього руху та небезпечні фактори, які оточують дітей як на вулиці, так і в дома. Наприкінці, діти склали невеличкий екзамен та отримали друковану продукцію на згадку про урок.

Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки

Заняття проходитимуть для другокласників протягом усього місяця, також правилам дорожнього руху та безпечної поведінки у місті дітей навчатимуть на базі підліткового клубу «Гараж 77».

Фото

Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки Вінницьких школярів навчають правилам безпечної поведінки

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницька міська рада
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)