Влада міста йде назустріч квартальним комітетам у наведенні чистоти в приватному секторі міста.

03.02.06 00:00 2049

Проблеми з вивезенням сміття, ремонт доріг, проведення тепломережі в приватному секторі вирішувались на нараді з головами квартальних комітетів 3 лютого в приміщенні міськради .

Влада міста йде назустріч квартальним комітетам у наведенні чистоти в приватному секторі міста.

   Проблеми з вивезенням сміття, ремонт доріг, проведення тепломережі в приватному секторі вирішувались на нараді з головами квартальних комітетів 3 лютого в приміщенні міськради . На зустрічі були присутні в.о. міського голови Володимир Гройсман, заступники міського голови, начальники управлінь та голови квартальних комітетів.
- Ми готові продемонструвати мешканцям міста, що здатні очистити приватний сектор від побутового сміття, - заявив перший заступник міського голови Іван Михайлик, - і протягом найближчих тижнів вивеземо сміття безоплатно.
   А голови квартальних комітетів отримають розрахункові книжки, з допомогою яких будуть збиратись кошти за вивезення сміття. Міська влада спільно з квартальними комітетами взяла на себе зобов’язання подолати проблему засміченості приватного сектору до 21 лютого цього року і попередити створення подібних ситуацій в подальшому.
Місто стане чистим, коли кожен мешканець буде ставитись до нього дбайливо.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)