Тарас Чорновіл у Вінниці - "Я не хочу говорити про Президента погано, але вважаю, що він неадекватний цій посаді"

23.02.06 00:00 1792

Тарас Чорновіл у Вінниці багато жартував, посміхався і, висловлював впевненість, в повному порозумінні як з пресою, так і з простими вінничанами, для яких ЗМІ і працюють.

Тарас Чорновіл у Вінниці - "Я не хочу говорити про Президента погано, але вважаю, що він неадекватний цій посаді"

    Тарас Чорновіл у Вінниці багато жартував, посміхався і, висловлював впевненість, в повному порозумінні як з пресою, так і з простими вінничанами, для яких ЗМІ і працюють. Журналісти, в свою чергу, намагалися розворушити пана Чорновола запитаннями про його футбольні та письменницькі уподобання.
     - Мій улюблений політичний анекдот - про українця, який наступив на граблі, - розповів прихильник давньофранцузької поезії та спеціаліст з між бюджетних відносин. - Вони його вдарили по лобі, а він - Ой, боляче.... Наступного дня йде, знову встає на граблі. Вони знову б'ють його по голові, він - Ой, боляче.... Через день йде по дорозі, бачить граблі й думає - Зараз мені буде боляче....
   Але, окрім справ навколо політичних, політик торкнувся й більш земних речей. Українського масштабу:
     - Я не хочу говорити про Президента погано, але ф вважаю, що він неадекватний цій посаді.
Подільського:
    - М'ясомолочна криза в нашій країні сталася у зв'язку з тим, що в країні вакантна посада міністра агропромислового комплексу! Баранiвський не знав, що ми постачаємо м'ясо в Росію, а я особисто був у селі, в якому працює м'ясокомбінат на постачання продукції нашим північним сусідам.
І вінницького:
    - Проблеми області - проблеми всього агропромислового комплексу країни. І її потрібно вирішувати спільно...

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)