Хворих в місто направляють - а вони із сіл не їдуть...

11.03.06 00:00 2067

У рамках програми реформування системи охорони здоров'я в області розпочато ґрунтовний медичний огляд сільських мешканців.

Хворих в місто направляють - а вони із сіл не їдуть...

    У рамках програми реформування системи охорони здоров'я в області розпочато ґрунтовний медичний огляд сільських мешканців. Про це повідомив начальник обласного управління організації охорони здоровя Олександр Жупанов:
    - Оглядатимуть усіх: дітей та дорослих. Нам треба знати реальний стан здоров'я населення. На місцях робитиметься флюорографія, ультразвукова діагностика, лабораторні обстеження, аналіз крові, сечі, виявлятимуть онкопатологію. На першому етапі медичний огляд здійснюватимуть лікарі з центральних районних лікарень. Виявлених хворих скеровуватимуть до спеціалістів обласних установ.
Проте, саме з приїздом хворих до обласних спеціалістів і можуть виникнути проблеми. Адже, за словами лікарів обласної дитячої лікарні, приїздить на лікування до Вінниці лише 30 % дітей. Інші направлені чекають милості від бога, та наступного приїзду лікарів - щоб ще раз почути, що вони хворі...

Ольга Савінська

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)