У Вінниці військкомат проводить практичні заняття для майбутніх контрактників та строковиків

12.10.16 16:05 2008

У Вінниці військкомат проводить практичні заняття для майбутніх контрактників та строковиків

 Після проведення навчань комісаріат набиратиме нову групу захисників України

Працівники Вінницького обласного комісаріату проводять практичні заняття для хлопців, які збираються на контрактну чи строкову військову службу. Вони тривають 5 днів. Початківців навчають орієнтуванню на місцевості, на задимленій території, рукопашному бою та стрільбі.

На практичні заняття до військкомату записалися не лише хлопці. У них візьме участь і Анна Любецька. Дівчина з родини військовослужбовців. Вона вирішила продовжити родинну династію і планує йти на контрактну службу.

"Я цього не боюся, мене навпаки це притягує. Мені подобаються автомати, мені подобається все те, що ми робимо на тренуваннях. (Наше завдання) – захистити нашу країну, нашу землю, щоб більше сюди ніхто навіть не думав йти", – каже дівчина.

Після занять обласний комісаріат набиратиме нову групу. У такий спосіб хочуть допомогти адаптації на військовій службі.

"Люди вже будуть мати ази військової служби тих чи інших нормативів, які виконуються у Збройних Силах України. Вони уже прийдуть у Збройні Сили підготовлені. Мінімально, але підготовлені", – пояснює мету тренувань офіцер Вінницького обласного військового комісаріату Володимир Дозорець.

Нині такі курси проводять лише в обласному центрі. У майбутньому планують організовувати й у районах.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:5 канал
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)