З центрального вінницького парку прибрали останній незаконний МАФ

08.05.08 02:26 2497

У вівторок, 6 травня, комунальні служби Вінниці демонтували останній незаконний МАФ, що було встановлено в ЦПКіВ ім. Горького.

З центрального вінницького парку прибрали останній незаконний МАФ

- Це останній МАФ у парку, який зноситься за приписом прокурора, - зазнаає заступник міського голови Володимир Слишинський. - В зв"язку з тим, що власниця добровільно не провела демонтаж, це зараз роблять комунальні служби. Вона також відмовилась забрати товар, тож проводиться опис і все передається на зберігання. Власниця повідомлена про те, що може в будь-який момент забрати товар.

МАФ

У 2005 році Ленінським судом розглядалась кримінальна справа про звинувачення колишнього керівництва ЦПКіВ в укладені угод з підприємцями, внаслідок яких парку і територіальній громаді були нанесені збитки. Одним із пунктів звинувачення було укладення угоди з громадянкою Катериною Пухальською. На підставі рішення суду була застосована амністія до керівнитцва парку, але в адресу вінницької міської ради була винесена окрема ухвала з вимогою припинити це порушення. Крім того, прокуратурою Вінницької області було направлено відповідний припис.

За словами Володимира Слишинського, у центральному парку залишились лише ті торговельні заклади, які тут існували ще за радянських часів. Торгівля морозивом та солодкою у ватою у парку буде збережена. Крім того, як каже заступник мера, на черзі демонтаж ще трьох самовільно встановлених МАФи на території Вінниці.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)