Ставлення вінничан до свого міста

16.06.06 00:00 1732

Дослідження, проведені Центром соціологічних досліджень «Форум» були покликані з’ясувати...

Ставлення вінничан до свого міста

Дослідження, проведені Центром соціологічних досліджень «Форум» були покликані з’ясувати ставлення вінничан до свого міста, його проблем та відзначення його переваг в порівнянні з іншими містами України. Дослідження проводилися у травні-червні поточного року.

На думку більшої частини опитаних, від інших міст країни Вінницю відрізняє вигідне географічне, транзитне розташування(«Центр України») – 10% опитаних, природні багатства та комфортність («зелене місто» - 22, 8%, «гарна річка. озера» - 9, 6%, парки – 7%, «спокійне, тихе місто» - 3, 8%) та наявність меморіального комплексу «Музей – маєток Пирогова» - 17, 0%.

Умови життя у Вінниці її мешканцями сприймаються як кращі, або не гірші ніж у сусідніх обласних центрах (Житомир, Хмельницький). Дослідження показало, що більше 2/3 опитаних, їхнє місто подобається більше ніж будь-яке інше. Причому кількість опитаних, які пишаються своїм містом виросло на 14%, а кількість тих, кому не подобається нинішнє місце проживання знизилася у 4, 5 рази порівняно з січнем.

Незважаючи на любов вінничан до свого міста, вони чітко окреслюють коло питань котрі на їх думку є найбільш гострими для міста та потребують негайного рішення. З приходом нового міського керівництво профіль цих проблем значно змінився. Якщо у січні серед найбільш актуальних проблем вінничани називали високі ціни, низьку зарплату та пенсію, то зараз найбільш гострий соціальний дискомфорт визиває зовнішній вигляд міста(44%) та стан доріг(55,3%).

Ініціатива міської влади щодо ліквідації «стихійної торгівлі» було підтримано переважною більшістю міського населення. 69% опитаних повністю чи скоріш підтримують цю справу. Долю противників рішення – менше майже у 4 рази і становить 18%.

Прес-служба виконкому Вінницької міської ради

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)