Ставлення вінничан до свого міста

16.06.06 00:00 1395 0

Дослідження, проведені Центром соціологічних досліджень «Форум» були покликані з’ясувати...

Ставлення вінничан до свого міста

Дослідження, проведені Центром соціологічних досліджень «Форум» були покликані з’ясувати ставлення вінничан до свого міста, його проблем та відзначення його переваг в порівнянні з іншими містами України. Дослідження проводилися у травні-червні поточного року.

На думку більшої частини опитаних, від інших міст країни Вінницю відрізняє вигідне географічне, транзитне розташування(«Центр України») – 10% опитаних, природні багатства та комфортність («зелене місто» - 22, 8%, «гарна річка. озера» - 9, 6%, парки – 7%, «спокійне, тихе місто» - 3, 8%) та наявність меморіального комплексу «Музей – маєток Пирогова» - 17, 0%.

Умови життя у Вінниці її мешканцями сприймаються як кращі, або не гірші ніж у сусідніх обласних центрах (Житомир, Хмельницький). Дослідження показало, що більше 2/3 опитаних, їхнє місто подобається більше ніж будь-яке інше. Причому кількість опитаних, які пишаються своїм містом виросло на 14%, а кількість тих, кому не подобається нинішнє місце проживання знизилася у 4, 5 рази порівняно з січнем.

Незважаючи на любов вінничан до свого міста, вони чітко окреслюють коло питань котрі на їх думку є найбільш гострими для міста та потребують негайного рішення. З приходом нового міського керівництво профіль цих проблем значно змінився. Якщо у січні серед найбільш актуальних проблем вінничани називали високі ціни, низьку зарплату та пенсію, то зараз найбільш гострий соціальний дискомфорт визиває зовнішній вигляд міста(44%) та стан доріг(55,3%).

Ініціатива міської влади щодо ліквідації «стихійної торгівлі» було підтримано переважною більшістю міського населення. 69% опитаних повністю чи скоріш підтримують цю справу. Долю противників рішення – менше майже у 4 рази і становить 18%.

Прес-служба виконкому Вінницької міської ради

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)