Вінницький мер сів за кермо тролейбуса.

26.08.06 00:00 2033

23 серпня, напередодні Дня Незалежності була урочисто відкрита нова тролейбусна лінія, яка зв’язала місто з Аграрним Університетом та 17 тисячами його студентів.

Вінницький мер сів за кермо тролейбуса.

    Проект лінії розроблявся, ще у минулому сторіччі. І тільки цього року виникла можливість розпочати будівництво. На ці цілі з обласного бюджету було виділено 1 мільйон гривень. В цілому роботи коштують 9 мільйонів. Довжина нової тролейбусної лінії 3,8 км.
На урочистостях по відкриттю тролейбусної лінії були присутні голова облдержадміністрації Олександр Домбровський, ректор Аграрного університету Леонід Середа та міський голова Вінниці Володимир Гройсман. Останній навіть взяв експрес-урок водіння тролейбусу та проїхав неповне коло на кінцевій зупинці.
    Тролейбус під №12 буде ходити за маршрутом «Аграрний університет - площа Гагаріна». До 1 вересня планується провести дослідження пасажиропотоку і вивчення можливості влаштування інших маршрутів. На лінії заплановано 5 зупинок. За словами ректора університету, його працівники та студенти планують благоустроїти територію навколо тролейбусної лінії та висадити квіти.

Управління інформаційної політики
Вінницької міської ради

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)