У Вінницькій області порахували всі злочини

11.09.06 00:00 1794 0

Протягом січня-серпня цього року у Вінницькій області кількість зареєстрованих злочинів загальнокримінальної спрямованості зменшилася на 14,3% – до 7,656 тис. випадків – порівняно з відповідним періодом 2005 року...

У Вінницькій області порахували всі злочини

Протягом січня-серпня цього року у Вінницькій області кількість зареєстрованих злочинів загальнокримінальної спрямованості зменшилася на 14,3% – до 7,656 тис. випадків – порівняно з відповідним періодом 2005 року.

Про це повідомили в Головному управлінні статистики Вінницької області.
Органи внутрішніх справ протягом січня-серпня знешкодили дев'ять організованих злочинних груп і організацій, якими було скоєно 73 злочини, з яких 67,1% є тяжкими і особливо тяжкими.

Кількість потерпілих від злочинів за 8 місяців 2006 року становить 4 тис. 215 осіб, з яких 1 тис. 207 – жінки, 507 – пенсіонери, 326 осіб – неповнолітні. Від злочинів загинули 159 осіб.
Органами внутрішніх справ за 8 місяців 2006 року було виявлено 4,6 тис. осіб, які підозрювалися у скоєнні злочинів. Серед виявлених 21,1% – жінки, 8% - неповнолітні, повідомляє «УНІАН».

Кожний шостий з числа осіб, причетних до злочинів, скоював його в групі, кожний восьмий уже ставав на злочинний шлях, кожний дев'ятий скоїв злочин в стані алкогольного сп'яніння. Більше половини (51,7%) підозрюваних в скоєнні злочинів на момент скоєння злочину не працювали і не вчилися.

«ForUm»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)