У Вінницької області урядовці вкрали бюджетні гроші

28.09.06 00:00 1886

Прокуратура Вінницької області порушила кримінальну справу проти посадовців одного з сільськогосподарських ТОВ в Тростянецькому районі...

У Вінницької області урядовці вкрали бюджетні гроші

Прокуратура Вінницької області порушила кримінальну справу проти посадовців одного з сільськогосподарських ТОВ в Тростянецькому районі, які підозрюються в нецільовому використанні 3 млн. грн. з державного бюджету.

Як повідомили в Управлінні Міністерства внутрішніх справ у Вінницькій області, в 2005 році це підприємство отримало з держбюджету 3 млн. грн. в рамках урядової програми підтримки сільгоспвиробників. Вилучені кошти були витрачені не за цільовим призначенням.

Крім того, посадовці сільгосппідприємства за фіктивними документами про використанні привернутих кредитів незаконно отримали відшкодування процентної ставки за цими кредитами у розмірі 146,51 тис. грн. і 251,1 тис. грн., передає «УНІАН».

За цими фактами порушено кримінальну справу за ст.209 ч.1 і 2 (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом), ст.364 ч.2 (зловживання службовим становищем, що призвело до тяжких наслідків) і ст.366 ч.2 (службова підробка, що призвела важкі наслідки) Кримінального кодексу.

«ForUm»

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)