Вінниця продала муніципальні облігації серії C на 8 млн. гривень

18.11.06 00:00 1902

Вінницька міська рада продала через уповноважений банк "Хрещатик" (Київ) муніципальні облігації серії С вартістю 4 млн. гривень. Про це повідомила прес-служба банку. Чотири тисячі облігацій серії З, номіналом одна тис. гривень розміщені в повному обсязі с

Вінниця продала муніципальні облігації серії C на 8 млн. гривень

    Вінницька міська рада продала через уповноважений банк "Хрещатик" (Київ) муніципальні облігації серії С вартістю 4 млн. гривень. Про це повідомила прес-служба банку. Чотири тисячі облігацій серії З, номіналом одна тис. гривень розміщені в повному обсязі серед замовників.

    Строк обігу облігацій цієї серії - 868 днів (з 15 листопада 2006 року по 29 травня 2009 року включно). Ставка прибутковості по облігаціях серії С - 12% річних.

    На думку мера Вінниці Володимира Гройсмана, такі ставки дуже вигідні місту. А велика кількість бажаючих їх купити, свідчить про гарні перспективи Вінниці й віри підприємців у її економічний розвиток уже в найближчому майбутньому.

    Раніше Вінницька міськрада оголосила тендер на вибір лід-менеджера з розміщенню в нинішньому році муніципальних облігацій на 20 млн. гривень. Учасників було багато, але найбільш вигідні умови запропонував банк "Хрещатик". Він і став переможцем тендера.

    "Хрещатик" випустить облігації Вінницької міськради ще одним траншем: серія C - 15 листопада строком на 2 роки 7 місяців і доходом 12%. Вже нині покупців більше, ніж облігацій.

    До речі, за словами Володимира Гройсмана, виручені кошти від розміщення муніципальних облігацій планується направити на реконструкцію доріг Вінниці.

АМУ

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)