Збільшено штрафи за адміністративні правопорушення

02.03.10 15:12 4057 3

16 лютого вступили в силу зміни до законодавства у сфері благоустрою, прийняті Верховною Радою України.

Збільшено штрафи за адміністративні правопорушення

Внесені правки до Кодексу України «Про адміністративні правопорушення» передбачають більш жорсткі санкції у випадку здійснення неправомірних дій. Збільшено розміри штрафів, які будуть виноситись за забруднення території міста, паління та розпивання спиртних напоїв у не відведених для цього місцях, утримання у неналежному стані об'єктів благоустрою, безвідповідальне ставлення до поводження з відходами та ряду інших пунктів, які визначені у Правилах благоустрою м. Вінниці. Його найменший розмір становить 340 гривень для громадян та 850 грн. для посадових осіб, громадян- суб'єктів підприємницької діяльності.

Питаннями, які пов'язані із дотриманням Правил благоустрою м. Вінниці, в обласному центрі займається інспекція по контролю за благоустроєм та санітарним станом, Асоціація органів самоорганізації населення та інші уповноважені на це особи. Зміни до Кодексу в тому числі передбачають, що відтепер протоколи по статті 152 мають право складати і представники органів внутрішніх справ. Усі протоколи розглядають адміністративні комісії, які працюють при районних адміністраціях. Вони й визначають розмір штрафу. На його виплату правопорушник має 15 днів. Якщо протягом цього терміну кошти не надходять, справу продовжує виконавча служба, яка окрім визначеної комісією суми стягує і витрати за свою роботу.

Правила благоустрою м. Вінниці затвердили депутати міської ради після відповідних громадських слухань у 2006 році. Ознайомитись із цим нормативним документом можна на офіційному сайті міської ради у розділі «Нормативні акти». Розміри штрафів для громадян складають від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів (340 - 1360 грн.), для посадових осіб, громадян-суб'єктів підприємницької діяльності від п'ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів (850 - 1700 грн.). Начальник інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста Олексій Зубрицький розповів, що у минулому році працівники інспекції склали 507 протоколів. «Тоді замість штрафу, як вид покарання, могло виноситись офіційне попередження. Нові зміни до Кодексу «Про адміністративні правопорушення» такі попередження скасували і тепер на правопорушників будуть одразу накладатись штрафні санкції», - розповів Олексій Зубрицький.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Санек
  Санек
  11-03-10, 00:25 | IP:77.121.123...
  Подняли штрафы и СРАЗУ ЖЕ исчезли все доски объявлений по городу. Сделали по нашему!!!!!
 • 2. ???
  ???
  03-03-10, 08:29 | IP:79.143.34...
  Содеражание собак в не положенных местах тоже запрещено (разрешено только в квартире и не больше 1 собаки), выгул собак без намордника и поводка тоже запрещено. Соответственно интересно будут уже применять админ. санкции к тем жильцам, которые во дворах собак прикармливают?
 • 1. Алла
   Алла
  02-03-10, 16:25 | IP:93.183.228...
  А як бути з власниками собак, які вигулюють їх на газонах, де граються діти?
  А як бути з курцями у під'їздах, що обкурюють всі квартири?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)