Вісім аптек позбавили ліцензії

05.03.10 14:15 3356

В області ліки продають 432 аптеки, 165 аптечних пунктів, 245 аптечних кіосків та 19 аптечних складів.

Вісім аптек позбавили ліцензії

— В аптеках Бершадського району виявили фальшиві таблетки й розчин для ін’єкцій траумель С німецького виробництва, — каже начальник Вінницької обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Олексій Горносталь, 57 років. — Маркування на упаковці препарату подібне з оригіналом, але заводом-виробником дана серія не вироблялася. Може, їх десь у китайському квартальчику виробляли. Траумель застосовують при остеохондрозах, артрозах суглобів, захворюваннях внутрішніх органів, патологіях органів малого тазу.

У Козятинському районі та Вінниці виявили також незареєстровані лікарські засоби.

— Пастилки із Пакистану лінкас зі смаком м’яти й апельсина, — продовжує Горносталь. — Їх застосовують при болю в горлі та кашлі. Також вітчизняний 3-процентний перекис водню у флаконах по 40 мл. Та німецький препарат тіогама в ампулах, призначений для хворих на діабет.

— За результатами наших перевірок столична ліцензійна палата анулювала ліцензії у восьми аптечних закладах Піщанського, Оратівського, Ямпільського, Жмеринського, Бершадського, Барського районах і двох у Вінниці.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)