Вісім аптек позбавили ліцензії

05.03.10 14:15 2908 4

В області ліки продають 432 аптеки, 165 аптечних пунктів, 245 аптечних кіосків та 19 аптечних складів.

Вісім аптек позбавили ліцензії

— В аптеках Бершадського району виявили фальшиві таблетки й розчин для ін’єкцій траумель С німецького виробництва, — каже начальник Вінницької обласної державної інспекції з контролю якості лікарських засобів Олексій Горносталь, 57 років. — Маркування на упаковці препарату подібне з оригіналом, але заводом-виробником дана серія не вироблялася. Може, їх десь у китайському квартальчику виробляли. Траумель застосовують при остеохондрозах, артрозах суглобів, захворюваннях внутрішніх органів, патологіях органів малого тазу.

У Козятинському районі та Вінниці виявили також незареєстровані лікарські засоби.

— Пастилки із Пакистану лінкас зі смаком м’яти й апельсина, — продовжує Горносталь. — Їх застосовують при болю в горлі та кашлі. Також вітчизняний 3-процентний перекис водню у флаконах по 40 мл. Та німецький препарат тіогама в ампулах, призначений для хворих на діабет.

— За результатами наших перевірок столична ліцензійна палата анулювала ліцензії у восьми аптечних закладах Піщанського, Оратівського, Ямпільського, Жмеринського, Бершадського, Барського районах і двох у Вінниці.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Газета.ua
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. Lylka
  Lylka
  12-03-10, 14:07 | IP:80.91.177...
  Дело не в количестве аптек. Да и аптекари наверное тоже не каждую коробочку по серии проверяют. Надо в первую очередь "проводить работу" с такими поставщиками. И наказывать не лицензиями, а рублём и большим сроком.
 • 3. Vova
  Vova
  07-03-10, 12:54 | IP:95.133.190...
  Подделка лекарст - эт преступление более мерзкое, чем воровство. И, конечно, лишать лицензий нужно. Но нужно также расследовать уголовное дело, как эти лекарства попали на рынок? Какое участие руководителей аптек, оптовых продавцоа и посредников. Забрать только лицензию - это почти ничег не сделать для предотвращения подделок. Если участники сядут в тюрьму, то число других уменьшится. А только лицензию - так хозяин через месяц возьмет лругую лицензию на другое свое предприятие.
  По вопросу, чем больше аптек, тем меньше цены. Это не совсем верно.
  Наши лекарства становятся очень дорогими на выходе нашего фирмы-импортера. А импортеры принадлежат по сути парламентариям, т.к. оформлены на ииих доверенных лиц. А тех только народ может не допустить к преступной кормушке, да и то когда поумнеет.
 • 2. Саша
  Саша
  05-03-10, 15:39 | IP:95.132.228...
  Навпаки, чим більше аптек тим більша конкуренція і тим більш привабливі ціни.
 • 1. Олександр
  Олександр
  05-03-10, 14:41 | IP:95.134.253...
  Якби в нашому місті було меньше аптек, і аптечок, однозначно що ціни на ліки, були-б нижчими.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)