Вінницьких підлітків водять на екскурсії в ізолятор тимчасового утримання

22.03.10 01:56 1820 3

У Вінниці "тяжких підлітків" перевиховують екскурсіями. Щоправда, водять не в музеї й театри, а до ізолятора тимчасового тримання. Щоб підлітки, котрі вже на обліку, на власні очі побачили, куди потраплять у разі порушення закону.

Вінницьких підлітків водять на екскурсії в ізолятор тимчасового утримання

19 березня до міського ізолятора тимчасового тримання їх прийшло семеро. Добровільно-примусову екскурсію для "тяжких підлітків" правоохоронці організовують не вперше.

Володимир Згодько, керівник відділу УМВС України у Вінницькій області:

- При проведенні таких екскурсій позитив в тому, що діти зразу відчувають атмосферу, і в них появляється боязкість за то, що якщо вони скоять то, чи інше діяння протизаконне - вони будуть знаходитись в даному закладі. Щоправда, дехто із екскурсантів вже потрапляв до подібної установи. І не в ролі відвідувачів. Потрапляли до установи через дрібні крадіжки та пограбування своїх же однолітків. Про свій "кримінальний досвід" розповідають з викликом. Мовляв, бачили вже це життя.

Максим Барчук, мешканець м. Вінниці:

- Багато людей тут сиділо з різними історіями, і з дуже таки неприємними, і страшними на цьому стільчику.

Сімнадцятирічний Віталій устиг побувати і в ізоляторі тимчасового тримання, і у Вінницькій тюрмі.

Віталій Юрчик, мешканець м. Вінниці:

- А ти мав судимість?

- До цього не мав. Мене просто об’явили в розшук, бо неявка на суд. Зловили. І завезли на СІЗО зразу. Коли я приїхав на Островського, там даже якісь страх був. Заводили в хату. А тут - нє. Тут до суда сидиш. Срок, який ти должен відсидіти в СІЗО, або відпускають прямо с залу суда. Все.

Раніше, розповідають правоохоронці, працювали з неповнолітніми активніше. Батьки і школа були налаштовані на цілковитий контроль над проблемними дітьми. Нині доводиться вигадувати щось нове, аби достукатися до свідомості підлітків і вберегти їх від хибних дій.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:НТН
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Vitaliy
  Vitaliy
  22-03-10, 10:48 | IP:95.132.228...
  Опікуватись неповнолітніми обов'язково оскільки загрозу(те саме як і хворобу) треба ліквідовувати на початку а не під час її бурної діяльності...
  Психологи - це обов'язккова складова сучасної молоді в умовах складного 21-го століття!!!
 • 2. Женя
  Женя
  22-03-10, 07:40 | IP:95.132.136...
  Милиция работает не на предупреждение преступления, а на Его Величество палочный показатель! Проценты, раскрываемость, полезный коэфициент...
  О чем говорить еще?
 • 1. Олександр
  Олександр
  22-03-10, 07:02 | IP:95.132.189...
  Раніше в в міліції було набагато меньше тих хто опікувався неповнолітніми,і скоєння злочинів було меньше, а зараз набагато більше працюють різних психологів,але вони працюють на підвищення свого звання і власний імідж. Необхідна реструктуризація і велике скорочення в ОВС, працювати міліція повинна серед людей, а не в кабінетах.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)